עציצים לבית

מזה שנים רבות פרחי עירית - חנות פרחים מבצעים משלוחי פרחים, משלוחי עציצים ומתנות. לאחר שעלו שאלות רבות במשך השנים ע"י קהל הלקוחות שלנו 

הוסיפו חיים לבית, גדלו צמחים - עציצים לבית הם דרך טבעית להביא את הטבע אל תוך הסביבה האורבנית, להלן מדריך מקוצר העוסק בנושא.

האם נדרשת תוספת של חמצן בביתכם? אם כך הדבר, כדאי שתוסיפו עציצים.
עציצים לבית משרים אווירה נינוחה, נעימה, מרעננת, קלילה, מוסיפים חן, יוצרים רוגע, ומצטלמים נהדר.
המיוחד בעציצים לבית, שהם אינם דורשים השקעה רבה, מלבד השקיה אחת לתקופה.
גם שמדובר בעציץ הגדל בסביבה ביתית יש לקחת בחשבון מספר גורמים, שכן חלקם רגישים לשמש, ולכן יש להציבם הרחק ממקורות אור, וחלקם נהנים משמש, וניתן להציב ליד חלון או ויטרנה.

 

המדריך הקצר לבחירת עציצים לבית.

עציצים לבית הם לא רק אורחים, הם דיירים נוספים, אולם מעולם הצומח.
לפני שמשלבים את העציצים במרחב הביתי שלנו, חשוב להקפיד על מספר נושאים.
1. התאמה- גודל העציץ. האם אנו יכולים לרכוש עציץ גדול מדי או קטן מדי, אם אנו גרים בדירה בקומה גבוהה ללא מעליתף רצוי, שנבחר בעציץ קל. כנ"ל לגבי גודל המרחב, חשוב לשמור על פרופרציה בין גודל העציץ לגודל הדירה.
עציץ גדול מדי בסלון קטן נראה מסורבל ויוצר מראה "כבד", שמפריע.
2. סגנון- במידה וקיימת קורה צמודה לתקרה, מומלץ לשקול בחום עציצים נתלים, שמשתפלים לגפנים ויוצרים מראה טרופי ומרענן, כמו גם יוצרים מסגרת ופרטיות, ניתן אף לתחום איתם חללים.
במידה ואין קורות, אבל קיימות פינות, שנדרש להחיות, כמו מתחת לגרמי מדרגות, מסדרונות צרים, מרפסת סגורה, מומלץ מאוד לרכוש עציצים ירוקי עד, שאמידים לשמש, ולהציבם קרוב למקור אור.
עציצים עם עלים גדולים במיוחד, המוצבים ליד חלון או ויטרינה מאפשרים גדר ירוקה מהסביבה החיצונית, ועדיין מאפשרים מעבר של אור.
3. הכרת תכונות העציצים- עציצים עונתיים כמו סחלבים למשל, מתאימים מאוד למרחב כמו הסלון הם נאים, פורחים, אולם יש לקחת בחשבון, שהם עונתיים.
טרם רכישת עציצים מומלץ עד מאוד להכיר את תכונות הפריחה והרגישויות שלהם כדי למזער אכזבות, תהיות ואי הבנות.
   

גידול וטיפוח של עציצים בבית זוהי חוויה מרוממת נפש ומחיה, פרחי עירית - משלוחי פרחים וחנות פרחים מזמינים אתכם להתחדש עם עציצים מעוצבים, מיוחדים ועכשוויים - משלוחי עציצים בלחיצת כפתור. התקשרו לטלפון מספר: 03-9301850 ואנו נדאג להתאים לכם עציצים על פי הצרכים שלכם והדרישות האישיות שלכם.