משלוחי עציצים

עציצים מהווים תוספת מלאת חן לכל בית, גינה או משרד. הם תורמים לשיפור המראה, מסייעים בשיפור איכות האוויר במקום, ומעשירים את האווירה הכוללת.  לעציצים יש את היכולת לייחד ולבדל את המקום בו הם ממוקמים, להעניק אישיות לחלל, ולאפשר ביטוי עצמי. פרחי עירית מציגים בפניכם את קולקציית העציצים שלנו, הכוללת מבחר גדול של עציצים מכל הסוגים, מוגשים בכלים מעוצבים ומיוחדים.

 

משלוחי עציצים בכלים מיוחדים

כאשר נכנסים לבית שיש בו עציצים קשה שלא לשים לב להבדל. בית עשיר בעציצים הופך להיות חם ואישי,  ומאפשר יצירת חדרים מעוצבים בסגנון ייחודי. שימוש בעציצים לעיצוב הבית תורם רבות לסטייל מיוחד בבית, מספק אנרגיה של צמיחה והתחדשות, ומכניס את השפע של הטבע לתוך הבית. יש בתים בהם העציצים משמשים לצורך עיצוב משלים לעומת בתים אחרים בהם העציץ משמש כשחקן מרכזי.

 

משלוחי עציצים בפתח תקווה

בקטלוג שלנו בחנות פרחים פרחי עירית תוכלו לראות את מבחר העציצים שאנו מעצבים. עציצים ירוקים מצמחים מגוונים אותם ניתן לרכוש בכלים מיוחדים עשויים חומרים שונים. עציץ גוזמניה יפהפה לגידול ביתי, עציץ אכימאה, עציץ ספיטופיליום לבן ומרשים, עציץ אנטוריום בגדלים שונים בעל פרחים אדומים, קוקטייל פרחים משתנה לפי עונות השנה, עציץ ביגוניה בכלי קרמיקה בצבעים משתנים ועוד מגוון עציצים רחב. כשמחפשים מתנה שיכולה להתאים לסוגים שונים של אנשים ולצורך חגיגת מאורעות שונים, צמחים פורחים ועציצים הם התשובה. עציץ מטופח בעיצוב מקצועי, ארוז באריזה חגיגית, אשר מוגש כמתנה או נשלח במשלוח משמח כל אחד ואחת. עציץ מאפשר להביע שמחה, הוקרת תודה, איחולים לבבים, הערכה, ושפע של רגשות ותחושות לכל סיבה וצורך. הצלחת אירוע תלוי לא מעט ברמת העיצוב שלו. שילוב של עציצים בעיצוב האירוע מכניס שמחת חיים, צבעוניות, וניחוחות אביביים מיוחדים. אנו מספקים שירות עיצוב אירועים עם עציצים בהזמנה אישית. פרחי עירית מטפחים ומעצבים עציצים במקצועיות ועם המון אהבה. נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי, לספק לכם את מלוא האינפורמציה על כל עציץ, ולסייע לכם בבחירת העציץ המושלם עבורכם. עציץ לבית, עציץ לחצר או עציץ למשרד או העסק שלכם.משלוחי פרחים - לכל מי שתרצו להעניק עציץ במתנה, בכל מקום בארץ או בעוולם, נוכל לסייע לכם. שאנו מפעילים שירות של משלוחי עציצים, פרחים, ומתנות מיוחדות על ידי צוות מקצועי ומיומן. אנו מתחייבים על עציצים איכותיים, עמידים, ומשלוח שיגיע לכל מקום שתרצו, ביום ובשעה שתגדירו. 

פרחי עירית - חנות פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ יסייעו לכם להעניק משלוחי עציצים במתנה ליקירים שלכם. אנו מפעילים שירות של משלוחי עציצים כגון: עציצים למרפסת, עציצים למשרד, עציצים לבית, עציצים לבתי מלון, לאזורי תעשייה ועוד. פרחי עירית מתחייבים מול קהל לקוחותיהם על עציצים איכותיים, עמידים ויפיפיים ומשלוח שיגיע לכל מקום שתרצו, ביום ובשעה שתגדירו. התקשרו: 03-9301850  ואנו נסייע.