משלוח ליולדת

מחפשים דרך להפתיע חברה, מכרה, בת משפחה שילדה זה עתה? הדרך היפה, היוקרתית, המכובדת והמקורית לעשות זאת היא באמצעות משלוח מתנה ליולדת. משלוח ליולדת מאפשר השתתפות בשמחה ובהתלהבות בה מצויים בני הזוג שזה הרגע נולד להם תינוק חדש, משמח גם את היולדת ואת כל בני המשפחה.

לא תמיד מזדמן להזמין משלוחי פרחים ישר כששומעים על תינוק חדש שנולד, להגיע לביקור בבית החולים או להגיע לבית היולדת. יש פעמים בהם עדיף לתת ליולדת זמן לנוח מהלידה, ולהסתגל לצאצא החדש שרק נולד. משלוח של מתנות ליולדת נותן מענה מושלם למצבים בהם רוצים להראות שמחה ולהעניק ליולדת מתנה, מבלי שחייבים מיד להגיע בעצמכם. כך תוכלו לפנק את היולדת, גם אם היא גרה במדינה אחת או במקום מרוחק בארץ במתנה ליולדת משלוח עד אליה.

 

סוגים שונים של משלוחים ליולדת

פרחי עירית - חנות פרחים ומתנות  מתמחים כבר כמה עשורים בעיצוב מארזים ליולדת, במגוון סגנונות ועיצובים מקוריים. אנו מספקים שפע של מתנות מרהיבות המכילות מגוון רחב של פריטים אשר כל יולדת תשמח לקבל. במארזי משלוח מתנות ליולדת תוכלו למצוא את כל הפריטים להם זקוקה יולדת בכל שלבי גידול התינוק. קיימים מארזים מעוצבים בקופסאות, משלוחים ליולדת הכוללים זרי פרחים מעוצבים, מתנות ליולדת ולתינוק במארז כולל, משלוח ליולדת מתוק הכולל שפע של שוקולדים ודברי מתיקה, אקססוריז מעוצבים ופרקטיים, בלונים מעוצבים להולדת בן או בת, בוקט בגדים הכולל בגדים מתוקים לרך הנולד בעיצוב זר פרחים ועוד.

משלוח ליולדת - משלוח בהפתעה

עוד לפני שתספיקו לתאם מול היולדת ביקור בבית החולים או בבית, תוכלו להיות מקוריים ולהפתיע במתנה שתשלח באופן מידי. בקטלוג של פרחי עירית הכנו עבורכם מגוון אלטרנטיבות מיוחדות באמצעותן תוכלו לספק ליולדת הפתעה מיוחדת. אתם רק תבחרו את המתנה ליולדת שהכי מצאה חן בעינכם, הזמינו אותה בקליק באתר, ואנו נדאג שהיא תפתיע את היולדת במקום ובזמן שתבחרו. לא מצאתם את מבוקשכם בקטלוג? אתן מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני, וצוות פרחי עירית ישמח להתאים עבורכם מתנה בהתאם לצורך ולתקציב שלכם.

זקוקים לדרך לשלוח מתנה ליולדת הגרה במקום מרחוק בארץ או בעולם? פרחי עירית תספק לכם את המענה המושלם. עם ניסיון עתיר שנים בעיצוב מארזי מתנה ליולדת, ובהפעלת מערך משלוחים מקצועי ומיומן, נדאג להעביר כל מתנה לכל יולדת במקום בו היא נמצאת. 

זקוקים למשלוח מתנה ליולדת הגרה במקום מרחוק בארץ או בעולם? פרחי עירית - משלוחי פרחים וחנות פרחים יספקו לכם את המענה המושלם. עם ניסיון עתיר שנים בעיצוב מארזי מתנה ליולדת ובהפעלת מערך משלוחים מקצועי ומיומן. נדאג להעביר כל מתנה לכל יולדת במקום בו היא נמצאת, התקשרו לטלפון מספר: 03-9301850 ואנו נדאג לשילוח!