פלאוור בוקס – Flower box

טרנד חדש וסוחף בתחום משלוחי הפרחים שאתם חייבים להכיר – פלאוור בוקס.

לא ברור איך לא חשבו על זה קודם, במקום אגרטלים כבדים או עיטוף בניירות צלופן, הכירו את הפלאוור בוקס. זוהי שיטה חדשה לאריזה פרחים מעוצבת בה הפרחים מגיעים בתוך קופסה גלילית, קופסה מלבנית, קופסה בצורת לב, קופסה עם או בלי מכסה ועוד אפשרויות עיצוב רבות ומגוונות.

 

מה מיוחד בפלאוור בוקס?

אין צורך לפתוח שקיות צלופן, להסיר את הסרטים ולהתחיל לחפש אגרטל מתאים. בפלאוור בוקס אתם מקבלים את הפרחים ביחד עם אריזה, אשר לרוב תהיה עשויה מקרטון ומעוצבת בצורה פשוטה מצד אחד, ומצד שני מושכת את העין. 

למעשה, בפלאוור בוקס, האריזה היא חלק בלתי נפרד מהקונספט והיא מהווה אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין. צורת האריזה מחייבת מיומנות בשזירת פרחים, דיוק וחוש אסתטי גבוה, מכיוון שהקו המנחה הוא עיצוב נקי ומינימליסטי, שאי אפשר להתעלם ממנו. הייחודיות בפלאוור בוקס היא שלמרות הפשטות לכאורה, סידורי פרחים אלו משדרים יוקרה ולכן צורת העיצוב היא אחד ההבדלים המרכזיים בין פלאוור בוקס לזר פרחים ליום הולדת או סידורי פרחים לאירועים.

 

מתי מתאים לקנות פלאוור בוקס?

הזמנה של פלאוור בוקס מתאימה כאשר אתם מחפשים רעיונות מקוריים למתנות לידה או כשאתם רוצים לקנות זר ליום הולדת בעיצוב לא סטנדרטי. מתנה כזו מתאימה מאד לאוהבי פרחים ואסתטיקה, ולכן היא תוכל לשמש גם כמתנה לקראת החגים, כשאתם עומדים להתארח או כשבא לכם להפתיע אדם קרוב לרגל אירוע מיוחד. מכירים את אלו שאוהבים לקנות עציצים למרפסת? גם הם יוכלו ליהנות ממשלוח של פלאוור בוקס, מכיוון שניתן לעצב אותם בתוך קופסת קרטון מעוגלת המזכירה עציץ.

בנוסף, ניתן להשתמש בפלאוור בוקס כסידורי פרחים לאירועים ולהציב אותם במרכזי שולחנות או במקום סידורי פרחים לחתונה. השימוש בסידורי פרחים לשולחן בסגנון פלאוור בוקס מתאים למי שעורך אירוע במקום פתוח, לאירועי בוקר ולכל המעוניין לעצב אירוע באווירה כפרית ואביבית.

 

מה לגבי מחירים? טווח המחירים של פלאוור בוקס נע מ-120-550 ₪, כאשר ההבדלים נובעים מזני הפרחים בהם משתמשים, איכות האריזה והזמן שיש להקדיש לטובת פעולות החיתוך, השזירה והעיצוב. ניתן לקיים הזמנות פלאוור בוקס – Flower box באתר פרחי עירית או בטלפון מספר: *3706.