משלוח פרחים לכל חלקי הארץ

יש מתנות שהאדם לא יקנה לעצמו, למשל בונבוניירת שוקולד עטופה או זר פרחים, למרות שלקבל אותם זה תמיד מרגש וכיפי.

יש משהו אישי בפרחים, בסידור הזר, בצבע ובבחירה של הזר המסוים ולא האחר. כמה פעמים בחיים שלכם קיבלתם זר פרחים, וכמה פעמים קיבלתם כמתנה בגד או מארז קרמים? מה יותר מיוחד ושונה?

 

משלוחי פרחים בכל הארץ - לבחור את הזר לפי הטעם של מקבלי הזר

אם תתנו לאנשים לעצב את הזר בעצמם, תראו איך האופי של כל אחד מתבטא בזר. אנשים חמימים ופתוחים לאחרים יבחרו בסידור זר עגול ובצבעים שמחים שמשתלבים הרמונית. אנשים המציבים סביבם חומות למשל, ישימו פרח גדול או כמה במרכז ומסביבם פרחים קטנים יותר. גם כשאתם מעניקים זר לאחר, חישבו על סידור הפרחים בזר- בדרך כלל זה הרושם הראשוני שהזר 'יעשה' עליכם. בחרו זר שלדעתכם האדם ישמח לקבל- כאילו הוא בחר את הזר בשבילו.

 

משלוחי פרחים - להשתמש בפרחים כדי להעביר מסר

זר הוא תמיד מתנה יפה ומרעננת, הפרחים מריחים נהדר ובעלי מראה מקסים. בתרבויות אסיה כל פרח מסמל הבטחה אחרת, וכל צבע תכונה אחרת. התאמת הזר למסר היא כמובן המלצה, היא מראה שהשקעתם מחשבה בבחירת הזר ושרציתם לומר משהו מסוים, ולא שקניתם זר כלאחר יד. את הזר ניתן למסור אישית או להפתיע עם שליח בעזרת משלוחי פרחים לכל חלקי הארץ. חשוב לבחור בחנות פרחים ותיקה, מקצועית, איכותית ובעלת מוניטין וניסיון על מנת לקיים בה את ההזמנה, ככה תבטיחו לעצמכם משלוח מהיר ובזמן.

 

לקבל זר פרחים בהפתעה - חוויה שתישאר שנים

אם אתם נמצאים בעיר אחרת, ונזכרתם שיש יום הולדת לחמות- לא תמיד יש כוח ורצון ללכת לבקר אישית, מצד שני לא נעים לא לשלוח כלום, לכן משלוח פרחים לכל חלקי הארץ הם הפתרון המושלם – גם מתנה מיוחדת ומושקעת, וגם לא תצטרכו להגיע בעצמכם. במשלוח בהפתעה מי שתעניקו לו את הפרחים ייהנה לא רק מהזר הצבעוני ומיופי הפרחים, אלא ינצור קרוב את הלב את המסר שהעברתם לו מבעד לפרחים.

 

פרחים לכל אירוע עם שליח מיוחד, פרחי עירית חנות פרחים ומשלוחי פרחים מציעים משלוח פרחים לכל חלקי הארץ, לכל אירוע- זרים ליולדת, לכלה, לימי נישואין ועוד. כנסו לגלריה כדי למצוא את הזר שלכם מתוך המבחר הרחב, בכל שאלה או להרכבת זר אישית אתם מוזמנים לשוחח איתנו בצ'אט באתר עם המענה האנושי או להתקשר לטלפון מספר: 03-9301850.

 

 

 

ניתן להזמין אונליין משלוחי פרחים באשדודמשלוחי פרחים ברחובותמשלוחי פרחים בפתח תקווה

ומשלוחי פרחים בבאר שבע

ולכל רחבי הארץ. לא מסתדרים? נשמח לעזור לכם ! התקשרו עכשיו 039301850 או שלחו הודעה בצ'אט.