משלוחי פרחים בתל אביב וחנות פרחים בתל אביב

לכל זר פרחים יש סיפור משלו, לכל צבע יש משמעות, וכל זר המוכן מצבעים אחרים מסמל משהו אחר. למשל, זר ורוד ואדום מיד אומר אהבה, זר צהוב וכתום- נותן אנרגיה.

כשאתם מרכיבים זר למשלוח חשבו על הצבעים ומשמעותם. הצבעים מחוברים לנו  דרך התת מודע להסכמות שמקובלות על כולם, ובעצם מהווים קיצור דרך להעברת המסר.

 

משלוחי פרחים בתל אביב - לאיזה אירוע תזמינו כל זר?

 

הצבעים ורוד ואדום מסמלים אהבה, אבל אדום מסמל גם תשוקה. לימי אהבה, לבן או בת הזוג או בשביל לחזר - פרחים אדומים מסמלים תשוקה וריגוש . עיצוב זרים כמו 'הרמוניה באדום' ו'רגעים חמים' יעבירו את המסר הנכון. ורוד זהו בעצם אדום מוחלש, ולכן יתאים לאהבה, אבל לא כזו שבוערת, אלא לאהבה קבועה ויציבה, כמו זוג הנשוי שנים רבות בכבוד ובהדדיות.

זרי פרחים כדי לבקש סליחה - ביחד עם בקשת סליחה כנה מהלב, זר שישלח דרך משלוחי פרחים בתל אביב ויתאים בצבעים יהיה זר בצבעים עדינים ובהירים- לילך עדין וכחול בהיר. הכחול משדר אמון ביטחון ושלום. הסגול משדר שלווה ויושר, אפשר לשלב לבן שביהדות מתקשר אלינו למחילה. עיצוב הפרחים הנקרא 'סימונה' או 'מולין רוז' יתאימו.

זרי פרחים של איחולי החלמה מהירה - לאיחולי רפואה שלמה יתאימו הצבעים ירוק וטורקיז על כל גווניהם, המשדרים בריאות. גם כתום משדר בריאות, אך יש לשים לב לגוון שלא יהיה חזק מדי. את הזר תוכלו לשלוח במשלוחי פרחים בתל אביב ולהפתיע את החולה בזר איחולים.

זר ליולדת - ליולדת אפשר להתאים זר בצבע ורוד לבת או כחול עבור בן.  ניתן גם לשלוח זר שמרמז על התחושות בעקבות הלידה - שמחה עצומה ואושר גדול, שמסומנים בצבעים כתום, ורוד חזק וצהוב- צבעים מרעננים וארנגטים שכמו פרץ השמחה משדרים פרץ של צבעוניות.

משלוח פרחים מתנה שתמיד כיף לקבלה, במסירה ידנית או בהפתעה על ידי שליח מחנות פרחים בתל אביב.

 

זרים מעוצבים ומיוחדים, שכל אחד מהם מספר סיפור אחר תמצאו בפרחי עירית חנות פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ. בגלריה שלנו תיהנו מעיצובים של זרי פרחים רבים וממבחר צבעים עשיר. אתם מוזמנים לבחור זר דרך האתר או ליצור עמנו קשר בטלפון מספר:  03-9301850 להכוונה נוספת, כדי למצוא את הזר שמספר את הסיפור שרציתם.

 

 

ניתן להזמין אונליין משלוחי פרחים בפתח תקווה

 

ולכל רחבי הארץ. לא מסתדרים? נשמח לעזור לכם ! התקשרו עכשיו 039301850 או שלחו הודעה בצ'אט.