משלוחי פרחים באור יהודה

כל פרח הוא שפה משל עצמו, לא בכדי אומרים דבר אלי בפרחים, עוד בהיסטוריה כל פרח סימל תכונות מסוימות ולהענקת פרח מסוים ולא אחר הייתה משמעות נסתרת גלומה בפרח.

היום הרבה שכחו את שפת הפרחים, אבל אין זה גורע מהיופי שבדבר. ניתן לבחור את המסר שרוצים להעביר, לבחור את הפרח המתאים ולצרף פתק המסביר מדוע בחרת דווקא בפרח הזה.

 

משלוח פרחים באור יהודה - איך לומר אני אוהב אותך?

 

ורדים מסמלים אהבה, כצפוי, אך ידעתם שהם מסמלים גם הערצה? זו הסיבה שהקהל זורק ורדים על האמנים בהצגה, לסמל הערצה. אולם כל צבע ורד מסמל דבר אחר:  ורוד אדום יסמל אהבה עוצמתית ומלאת תשוקה, ורד ורוד יסמל אהבה עדינה וחיבה, או אהבה יציבה. ורד לבן יסמל אהבה תמימה. תאר לך ששלחת לבת הזוג זר ורדים המשלב את כל הצבעים ממשלוחי פרחים באור יהודה, איזו הבטחת אהבה חזקה יש מזו?

 

חנות פרחים באור יהודה

 

ואם זו אהבה ממבט ראשון? גם עבורה יש פרח מיוחד - הגלוקסניה, צבעו אדום כי אהבה ממבט ראשון תמיד תהיה עוצמתית.

אם לא התאהבתם, אלא רק 'נדלקתם' על בן/בת הזוג והם ממש מוצאים חן בעיניכם, תשלחו להם גרנדיה שמסמלת הידלקות. שימו לב שהגרנדיה מסמלת גם אהבה סודית, כך לפני שליחת הפרח בעזרת משלוחי פרחים באור יהודה ודאו שאתם מסכימים את שני המסרים שלו, או שעבורכם, הידלקות מובילה לאהבה סמויה עד ל'וידוי' בפני בן/ בת הזוג על רגשותיכם. אחרי שהתוודיתם על האהבה, סוערת וטהורה ככל שתהיה, תוכלו להבטיח נאמנות לבני הזוג דרך החרציות. הן גם משמשות להבטחה נאמנות לעתיד ויתאימו ליום נישואין או ליום השנה לקשר שלכם.

לא רק לבני זוג - פרחים שמסמלים חברות עמוקה, פרח נוסף שמופיע בזרים הוא הצבעוני שמסמל חברות עמוקה, בין חברים, בין משפחה ובין בני זוג.

ריכזנו כאן כמה משמעויות של פרחים שמסמלים סוגי אהבה, נאמנות וחברות. שלבו בין הפרחים ושלחו זר דרך חנות פרחים באור יהודה שיכיל את המסר האישי שלכם.

 

מתלבטים אלו פרחים ינסחו את המסר שלכם הכי טוב? התקשרו לפרחי עירית חנות פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ בטלפון מספר: 03-9301850 וביחד נרכיב זר פרחים וסידורי פרחים מלאי אהבה ומשמעות.

 

ניתן להזמין אונליין משלוחי פרחים בפתח תקווה

 

ולכל רחבי הארץ. לא מסתדרים? נשמח לעזור לכם ! התקשרו עכשיו 039301850 או שלחו הודעה בצ'אט.