פרחי עירית - עציצים למרפסת

כל מרפסת צריכה עציץ - להכניס חמצן לחיים שלך...

הפרטיות שלנו, היא המצרך הנדיר ביותר, שניתן למצוא בעולם הצפוף, שבו אנו חיים.
החדשות הטובות הן, שניתן ליצור לנו פרטיות במרחב, שבו ניתן להציץ עלינו מכל פינה.
יש כאלה, שיציבו סביבם קירות, יחפו, יצלילו, ו"ישלמו" את המחיר של הסגירות מן העולם.
ויש כאלה, שיכניסו חיים וחמצן לחייהם, על ידי הוספת עציצים למרפסת פתוחה או סגורה.
בין אם אתם גרים בבניין מגורים משותף, ומעוניינים לשדרג את הכניסה באמצעות עציצים מלאכותיים ללובי, ובין אם אתם מעוניינים לשדרג את המרחב האישי שלכם, עציצים באשר הם יתרמו רבות לאיכות חייכם.  

 


עציצים למרפסת לחיות עם נוף

כל החיים חלמת על ירוק מעבר לחלון, ירוק עד, שמציף אותך ואת ביתך בחמצן זך ושופע, מרענן ומחיה.
אבל המגורים בעיר, לעיתים, משאירים אותנו עם נוף בטון לבנייני השכנים.
לחיות ללא נוף, זו לא גזרה משמיים באמצעות הוספת עציצים למרפסת, ניתן ליצור פינת חמד, ירוקה ופורחת, שמאפשרת פרטיות אולם גם כניסה של אור וחמצן.
כיום קיימים עשרות סוגים שונים של עציצים למרפסת ועדניות ביניהן, חממות לגידול ירקות, אדניות בצורת גדר בצבעים שונים, אדניות הנתלות על מעקות, סלי תליה, עציצים מפלסטיק, מיכלים וקערות, כך ששילוב של צורות כלי הקיבול השונים יוצר עניין, ומוסיף כל כך הרבה חן לסביבת החיים שלך. באתר פרחי עירית תוכלו לקיים משלוחי פרחים לאשדוד ומשלוחי פרחים לירושלים  כמו כן תוכלו לקיים גם משלוחי פרחים לרחובות ומשלוחי פרחים לתל אביב 

כיצד בוחרים עציץ למרפסת?

 

המרפסות הדרומיות מוארות במיוחד וחמות עד מאוד, ולכן יש להציב בהן עציצים, שאוהבים שמש, מומלץ להתקין עבורם מערכת השקיה אוטומטית, בעיקר בימי הקיץ, שבהם נדרשת השקיה יומית.
המרפסות המערביות נעימות יותר, ואת עיקר השמש מקבלות לקראת ערב, ולכן ניתן להוסיף בהם עציצי חלבלובית, יטרופית וההימליה הכתומה, שלא רק יוצרים קשת של צבעים מרנינה, אלא גם גדר צומחת ופרטית מהשכנים.
למרפסות הצפוניות עדיף להתאים את הצמחיה הטרופית, שדורשת יותר לחות ופחות שמש, המרפסות המזרחיות זוכות לשמש של בוקר, ולכן עציצים פרחוניים יתאימו ביותר. באתר פרחי עירית תוכלו לקיים משלוחי פרחים במודיעין  ומשלוחי פרחים בראשון לציון  כמו כן תוכלו לקיים גם משלוחי פרחים בחיפה  ומשלוחי פרחים בבאר שבע

 


עם קצת השקעה וחשיבה, גם אתה תוכל ליצור לעצמך גינה בלתי נשכחת, שתעניק לך שמחה ורווחה. התקשר עוד היום לטלפון מספר:
03-9301850 ואחד מנציגי פרחי עירית -משלוחי פרחים וחנות פרחים  יענה לך ויסייע לך לבחור את העציצים המדויקים למרפסת שלךJ.