מתנה לתינוק שנולד – רעיונות למתנה ליולדת

5 רעיונות למתנה שכל יולדת תשמח לקבל ואתם לא תצטרכו להתאמץ כדי למצוא

 

רעיון למתנה לתינוק שנולד

 

מישהי שקרובה אליכם ילדה תינוק? מזל טוב! כיום מקובל להביע שמחה באמצעות קניית מתנה, בלי קשר לשאלה האם ההורים הטריים מתכננים לערוך אירוע או לא. הבאת מתנה ליולדת היא דרך נפלאה לקחת חלק בשמחה ולגם להראות ליולדת שאתם חושבים עליה ומאושרים בשבילה. מה תוכלו לקנות? כדי לחסוך לכם זמן יקר בחיפושים, אספנו עבורכם חמישה רעיונות.

  • ·         שובר לאחת החנויות

זוהי אחת המתנות הפופולריות ביותר כמתנה לתינוק שנולד והיתרון שלה הוא שלא צריך לשבור את הראש או לחשוב מה הם כבר קיבלו ומה חסר להם. בחרו באחת מהרשתות המובילות לבגדים, משחקים או כל דבר אחר שמתאים לתינוקות, רכשו שובר בסכום שהחלטתם להקציב למתנה, כתבו ברכה יפה וזהו.  אין פשוט מזה.

  • ·         צילומי ניו בורן

רוצים להשקיע? הזמינו מתנה ליולדת בן או מתנה ליולדת בת צילומי ניו בורן לתינוק שנולד. תוכלו גם להוסיף פריטים מיוחדים לצילומים כמו כובע צמר, זר ליום הולדת וכן הלאה. הערה: ודאו מראש שהיולדת מעוניינת בצילומים כאלו ותאמו איתה את התאריך כדי למנוע הפתעות לא נעימות.

  • ·         ערכת טיפוח מפנקת ליולדת

אין כמו מארז ליולדת, ערכת טיפוח מפנקת שכוללת קרם גוף, שמפו, קרם ידיים ומוצרים נוספים על פי הטעם האישי והתקציב. זוהי מתנה שהיולדת תשמח לקבל גם כשהיא מאושפזת במחלקת יולדות וגם לאחר שהיא תשתחרר הביתה עם התינוק.

  • ·         מארז שמשלב בין מתנה ליולדת ולתינוק

מתלבטים אם לקנות מתנה ליולדת או לתינוק? למה לא גם וגם? אפשר להזמין משלוח ליולדת, מארז מעוצב המשלב בין פריטים שונים המתאימים לתינוק וליולדת. מארז כזה יכול לכלול בגדי גוף לתינוק, חולצות עם שמו, כובע, מגבת, חיתולי טטרא, וגם קרם גוף איכותי ליולדת, שוקולדים ועוד.

  • ·         זר פרחים או עציץ

לפעמים המתנה הכי טובה היא המתנה המוכרת והאהובה על כולם. כשאתם בדרככם לבקר יולדת, עצרו בחנות העוסקת בסידורי פרחים ובחרו זר יפהפה ועדין, שתוכלו להביא עמכם לביקור.

באתר פרחי עירית תוכלו לקיים משלוחי פרחים במודיעין  ומשלוחי פרחים בראשון לציון כמו כן תוכלו לקיים גם משלוחי פרחים בחיפה  ומשלוחי פרחים בבאר שבע .

 

סידורי פרחים זוהי גם מתנה מושלמת למי שגר רחוק או מי שאינו יכול לפנות זמן כדי לבקר את היולדת באופן אישי. התקשר עוד היום לפרחי עירית בטלפון מספר: 03-9301850 ואחד מנציגנו יסיעו לכם לבחור מתנה מושלמת ליולדתJ