משלוחי עציצים - שירותי משלוח עציצים לבית ולמשרד

חמתך חוגגת יומולדת? אשתך התקדמה בעבודה? משלוחי עציצים של פרחי עירית הם בדיוק הפתרון עבורך!

פעמים רבות, כאשר אנו חוגגים דבר מה, אחת מהמתנות הראשונות שעולות לנו לראש זה זר פרחים או סידור פרחים , כי פרחים זו מתנה נפלאה שתמיד כיף לקבל וכיף גדול יותר לתת. בין אם מדובר במשלוחי פרחים ליום הולדת , פרחים ליום האישה, פרחים ליום האהבה , פרחים או מארז ליולדת , ובין אם מדובר בהבאת הפרחים על ידנו, פרחים הם תמיד המתנה האולטימטיבית עבור כל אירוע, בפרט כאשר אין לנו רעיון אחר.

 

העציצים של פרחי עירית

כידוע, משלוחי פרחים  יכולים להחזיק מספר שבועות, וזאת בתנאי שמקפידים להחליף מים ולנקות את זר הפרחים ממה שכבר נבל.

כתחליף אנו ממליצים לכם להזמין עציצים, העציצים של פרחי עירית הם עציצים מיוחדים, טריים, המתוחזקים היטב. כך שאם תגיעו לרשת חנויות פרחי עירית תוכלו לבחור בעצמכם את העציץ המיוחל ועל הדרך תקבלו שירות נעים ואדי והסבר עם הדרכה לאחזקה השוטפת של העציץ אותו בחרתם. כמובן שתוכלו לקיים הזמנת עציצים גם דרך אתר פרחי עירית וגם באתר שלנו חווית הגלישה היא נעימה וקלה.

 

משלוחי עציצים לכל אירוע

עציץ, בטיפול נכון, יכול להחזיק מעמד לאורך זמן רב, בפרט אם הוא כלל עונתי ונמצא במיקום הנכון מבחינת השמש והאור ברחבי הבית.

הצוות בפרחי עירית ידרי

ך אתכם בשמחה על התחזוקה של העציץ, כמה יש להשקות, כל כמה זמן משקים, האם מומלץ לדשן מדיי פעם, האם יש צפי לפרחים ומתי אפשר לצפות לפריחה כמו גם מתי ניתן לצפות לדעיכה של העציץ כיוון שזו לא עונתו.

משלוחי עציצים של פרחי עירית יכולים להתאים לכל אירוע, בפרחי עירית חנויות פרחים ומשלוחי פרחים בתפוצה ארצית תמצאו משלוחי עציצים למשרד, עציצים לבית, עציצים גדולים ועציצים קטנים.

עציצים מוסיפים צבע וחיים בכל מקום אליו יגיעו, כך שמדובר במתנה שמתאימה לכל אירוע ולכל מצב.

 

משלוחי עציצים של פרחי עירית, המתנה המושלמת ביותר לכל אירוע, התקשרו עוד היום לפרחי עירית, חנות פרחים ומשלוחי פרחים בכל הארץ ואנו נקיים עבורכם את משלוח עציצים מושלם בהתאמה אישית, טלפון: 03-9301850.