מארז ליולדת, מתנה שכיף לתת ועוד יותר כיף לקבל

החברה הכי טובה שלך/ אחותך/ גיסתך- ילדה. בין אם מדובר בתינוק ראשון, שני או רביעי, כל יולדת רוצה לקבל יחס, שכן לאחר היציאה מבית החולים, כל היחס מופנה לתינוק והאם העייפה נשכחת מאחור.

אז מה ניתן לעשות על מנת לפנק מעט את האם שעברה 9 חודשי היריון ולידה?

 

מארז ליולדת של פרחי עירית וודאי יעניק לה את ההרכשה הטובה והמיוחדת אותה את מעוניינת להעניק לה.

פרחי עירית, חנויות פרחים ומשלוחי פרחים בפריסה ארצית  מציעים מגוון רחב של מתנות ליולדת  ומתנה לתינוק החדש , כשבנוסף למשלוחי הפרחים או למשלוחי העציצים , פרחי עירית מאפשרים מארז הכולל בתוכו שוקולדים יחד עם דובי בצבע כחול או וורוד- תלוי במין הילוד.

 

מתנה ליולדת – פרחי עירית

כמו כן, מציעים פרחי עירית מארז מתוק, כאשר מדובר בעצם בעציץ בו נעוצים בשיפודים שוקולדים איכותיים או סוכריות גומי, וזאת כמובן על פי עדיפות היולדת.

כל יולדת תשמח לקבל מתנה שכזו, שתמתיק לה את הזמן בין הלילות הארוכים שתאלץ להישאר עירה עד שהתינוק החדש יסדר את שעות השינה ואת היום והלילה, ובין ההנקות.

את מגוון המתנות ליולדת של פרחי עירית ניתן למצוא באתר האינטרנט של החנות, כאשר ניתן לבצע הזמנה של המתנה, וזו תגיע באמצעות משלוח או לבית היולדת או לחדר בו נמצאת בבית החולים.

 

פרחי עירית – מתנה לתינוק שנולד

כמו כן, באפשרותך להגיע פיזית לרשת חנויות פרחי עירית וליהנות לא רק ממגוון רחב של זרי פרחים, סידורי פרחים ומשלוחי עציצים , אלא גם משירות אדיב, מקצועי ואיכותי.

על ידי הגעה לסניף עצמו, תוכלו לבנות מארז בהתאמה אישית על פי הצרכים של היולדת ולמלא אותו במגוון מוצרים שמציעה רשת פרחי עירית הכוללת: חליפת תינוק, גרביים לתינוק, כובע, כפפות, סינר, מגבת פליטה, דובי, שמיכה, מגבת חיבוקי ועוד, הכל מסודר בתוך סל קש מהודר ומגוון רחב של קופסאות אריזה צבעוניות, בהתאמה כמתנה ליולדת בן וכמתנה ליולדת בת .

צוות החנות יסייע בארגון המתנה, כמו גם באריזה שלה, וגם הפעם, במידת הצורך, יבצע שליחות במידה ולא תהיה באפשרותך להביא את המתנה בעצמך.

העובדים בפרחי עירית הם אנשים שאוהבים אנשים ואוהבים את המקצוע. מבינים החשיבות שבהענקת תשומת לב ויחס אישי הן ללקוח והן למקבל הפרחים, כאשר יחס זה ניכר בכל פרח ובכל עציץ שנמצא בחנות.

 

פרחי עירית - משלוחי פרחים וחנות פרחים בתפוצה ארצית מזמינים אתכם להגיע לחנויות הרשת ולבחור מתנה נפלאה ליולדת. להזמנות טלפוניות התקשרו לטלפון מספר: 3706* ונציגינו ישמחו לסייע לכם לבחור את המארז המושלם ליולדת, כמו כן ניתן לבצע הזמנות אונליין באתר פרחי עירית.