זר אבל וגלגל אבל – פרחים מנחמים

משלוח פרחים זו מתנה אשר יכולה להתאים לסוגים שונים של אירועים. גם כשהנסיבות אינן שמחות. אנו נותנים פרחים ליום הולדת  כדי להביע שמחה, קונים פרחים ליום האהבה לבת הזוג כדי להראות אהבה , מביאים אתנו פרחים כשאנו מתארחים כדי להביע הערכה למארחים וגם מזמינים זר כמתנה לתינוק שנולד  לעתים בשילוב מארז ליולדת, כדי להראות לה שאנו חושבים גם עליה. הענקה של פרחים כמתנה יכולה להביע קשת רחבה של רגשות, כולל נחמה והשתתפות בצער.

 

זר אבל - פרחים מנחמים

באופן טבעי, כאשר מדברים על האפשרות לקנות פרחים כמתנה, רובנו חושבים מיד קנייה של זר פרחים ליום הולדת או על פרחים כמתנות לידה. לפעמים, המחשבה על פרחים באה בהקשר לאירוע מיוחד כמו הזמנה של סידורי פרחים לחתונה , זר לכלה וסידורי פרחים לשולחן  ולעיצוב האולם . לצערנו, יש גם אירועים אחרים בהם מתאים להביא פרחים, וזה כשאדם נפטר.

במקרה כזה, תפקידם של הפרחים הוא להביע רגשות כמו הזדהות, השתתפות בצער ונחמה, וזה הפך למנהג מקובל ברחבי העולם כולו וגם בישראל.

 

מתי מביאים זר אבל או גלגל אבל?

המועד הטוב ביותר הוא להזמין זר אבל ללוויה עצמה, כדי שאפשר יהיה להניח על הקבר, או למועד גילוי המצבה והאזכרה השנתית.

מה מייחד זר אבל? בשונה מזר יום הולדת, זר אבל מעוצב בצורה שטוחה. לעתים מזמינים גם גלגלי אבל בתוספת סרט שחור עליו מופיע מי השולח. מנהג זה מקובל בעיקר כשהנפטר עבד בחברה מסוימת או היה קשור לעמותה, ארגון או מוסד מסוים, והנהלת המקום רוצה לכבד את האירוע ולשלוח תנחומים לבני המשפחה.

 גלגל אבל

הזמנת גלגל אבל

ברוב המקרים, כשרוצים לתת פרחים, אין צורך לתאם את המשלוח חודשים מראש. חנות פרחים ערוכה לתת שירות גם בהתראה של מספר ימים וכך אפשר לבצע הזמנה של זר פרחים ליום הולדת, סידורי פרחים לאירועים ומתנות ללידה בסמוך למועד הרצוי.

אולם, כשאדם נפטר, זה יכול להיות פתאומי ולא צפוי ובמקרים רבים ההלוויה תיערך באותו היום או למחרת. לכן חשוב לפנות לחנות פרחים בעלת מוניטין, ניסיון ורגישות שתוכל לספק משלוח זר אבל או גלגלי אבל גם בהתראה קצרה ואף מהיום להיום.

 

 פרחי עירית - חנות פרחים ומשלוחי פרחים מספקים זרי אבל וגלגלי אבל מפרחים טריים המעוצבים באופן ההולם את האירוע. את משלוחי פרחים ניתן להזמין ישירות מהאתר הרשמי של פרחי עירית או הזמנה טלפונית בטלפון מספר: *3706. אנו דואגים לספק את זרי האבל או גלגלי האבל לכל בית עלמין שבו נערכת ההלוויה. כמו כן ניתן להזמין זר אבל לבית משפחת המנוח, למקום העבודה של יקיריכם כמתן תמיכה והשתתפות באובדן ולכל מקום שתבחרו.