פרחים ליום הולדת – איך מכינים זר פרחים לראש

מעוניינים בפרחים ליום הולדת ? במאמר זה תוכלו לקרוא אודות שתי שיטות להכנת זרים. איזו שיטה מתאימה לכם?

סידורי פרחים  וזרי פרחים מרהיבים הם המתנה המושלמת לכל אירוע, אך בנוסף לכך הם משמשים גם כאלמנט קישוטי לעיצוב אולמות וחדרים, וגם כזרים ליום הולדת לילדים קטנים ולאנשים בוגרים כאחד. איך משיגים זר ליום הולדת? יש שתי דרכים עיקריות.

 

מדריך להכנת זר פרחים לראש

 

פרחים ליום הולדת - להכין זר לבד בבית

דרך אחת היא להכין זר ליום הולדת בכוחות עצמכם. האם זה מסובך? ממש לא, אך קודם תצטרכו לדאוג להשיג את רשימת הציוד הבאה:

● חוט ברזל ירוק או קשת.

● נייר דבק נמתח (רצוי ירוק).

● פרחים על פי טעמכם.

● מספריים וקאטר.

● סרט סאטן אלסטי לקשירה והתאמה לגודל הראש.

● אם אתם משתמשים בקשת במקום חוט ברזל, תזדקקו גם לדבק חם.

השלב הראשון הוא להכין את הפרחים לשזירת הזר. לשם כך יש לבחור את הפרחים הטריים והרעננים ביותר ולקטום את הגבעול כמעט עד סופו (לא לקטום את הכל!). לאחר מכן יש ללפף את הפרחים סביב חוט הברזל ולעטוף כל נקודת חיבור עם נייר דבק. במידה ואתם משתמשים בקשת, יש ללפף קודם את הקשת בנייר דבק ולאחר מכן להדביק את הפרחים עם אקדח דבק חם.

לסיום, חברו את סרט הסאטן לשולי הזר והתאימו את אורכו לגודל הראש של חתן או כלת יום ההולדת. זהו, יש לכם זר ליום הולדת יפהפה, שהכנתם במו ידיכם ואין מרגש יותר מכך. מה החיסרון? חוסר דיוק וניסיון יכולים לפגוע באסתטיקה של הזר וזה גם מצריך זמן וסבלנות.

 

להזמין זר פרחים לראש

אפשרות נוספת היא להזמין זר פרחים לראש . אפשרות זו מתאימה למי שמחפש עיצובים מרהיבים של זרים, בחירה מתוך קטלוג מוכן או התאמה אישית, שילוב אלמנטים עיצוביים מיוחדים ושזירה באיכות גבוהה.

מהיכן תוכלו להזמין? כיום יש חנויות פרחים אשר מלבד סידורי פרחים או עציצים למשרד, יוכלו להציע לכם גם מגוון זרים ליום הולדת.

באתר פרחי עירית תוכלו לקיים משלוחי פרחים לאשדוד  ומשלוחי פרחים לירושלים כמו כן תוכלו לקיים גם משלוחי פרחים לפתח תקווה  ומשלוחי פרחים לתל אביב.

 

אז תתקשרו או תגיעו לחנות פרחי עירית, הסבירו לנו למי מיועד זר הפרחים לראש ואילו גוונים אתם אוהבים, ותוך זמן קצר תקבלו זר פרחים לראש שמתאים בדיוק למידות שלכן ולצרכים האישיים שלכם להזמנות טלפוניות חייגו לפרחי עירית - 3706*.