זרי כלה בהתאמה אישית – פרחי עירית

בין כל הסידורים וההכנות לחתונה, כמעט ואין לך זמן לדברים אחרים. מזל שבפרחי עירית דואגים לך לזרי כלה בהתאמה אישית.

מצאת את השמלה המושלמת ויש לך כמה רעיונות לאיך תסתרקי ותתאפרי. עכשיו כל מה שנשאר לך לבחור, זה זר כלה.  הכנת זרי כלה מצריכה מומחיות ויצירתיות. זר בנאלי ייעלם על רקע השמלה וההמולה, ולא יהיה לו שום ייחוד. לעומת זאת זר יפהפה ומרשים, יבלוט ויוסיף חן והדר גם לך ככלה, וגם לתמונות שיצולמו במהלך האירוע.

 זר כלה בצבעי פסטל

בפרחי עירית מכינים לך זרי כלה בהתאמה אישית

לכל כלה יש את הטעם שלה. אפשר לראות זאת בסגנון העיצוב של השמלה, בגוונים שהיא בחרה, בנעליים שהיא תנעל ובכל שאר הפרטים הגדולים והקטנים. אנחנו בפרחי עירית מבינים זאת ולכן מציעים לך שתי אפשרויות שיקלו עלייך בהכנות לחתונה.

האפשרות הראשונה היא להיכנס לאתר הבית שלנו, בלשונית זר פרחים לכלה,  ולבחור זר מתוך אחד העיצובים המופיעים בקטלוג.

האפשרות השנייה היא ליצור עמנו קשר, ולהסביר לנו בדיוק מה את אוהבת, כדי שנוכל להכין עבורך זר כלה בהתאמה אישית. בכל זר אנו משקיעים אהבה רבה ומחשבה, ומקפידים להשתמש בפרחים טריים ואיכותיים. התוצאה תהיה מעוררת התפעלות, על פי הגוונים האהובים עלייך, זני פרחים מסוימים שבחרת וכל הנקודות שראית לנכון להדגיש בפנינו בעת ההזמנה.

 

פרחי עירית - עולם שלם של אפשרויות

מחפשת זר בהיר ואלגנטי? ואולי את אוהבת להפתיע עם צבעים נועזים שימשכו את העין? יש לך בשמלה אלמנט בגוון מיוחד שאת רוצה גם בסידור הזר? אנחנו כאן, קשובים לכל בקשה ונשזור לך באהבה זר כלה יפהפה שלא תוכלי להוריד ממנו את העיניים.

בפרחי עירית חנויות פרחים ומשלוחי פרחים בתפוצה ארצית, מכבדים את הזמן שלך ולכן מציעים לך אפשרויות נוספות. מלבד זרי כלה בהתאמה אישית, תוכלי להזמין דרכנו גם זר לראש לכלה , קישוטי רכב וסידור פרחים לחתונה . את הסידור המיוחד תוכלי להציב בשולחן המרכזי בקבלת הפנים או להזמין סידורי פרחים קטנים יותר שישמשו כמרכזי שולחנות.

 

אנחנו בפרחי עירית, יודעים שמדובר באחד הימים החשובים והמרגשים ביותר בחייך. להזמנות טלפוניות התקשרי לטלפון מספר: 3706* או השאירי פרטים באתר ואנו נדאג להתאים עבורך את הזר המושלם.