משלוחי עציצים - עציצים למרפסת

כיצד ליצור את מרפסת החלומות שלך?  כשיש מרפסת בבית, כבר אין צורך לבקר בקפה השכונתי כדי לבקש פינה של שקט וטבע, בשדרוג קטן, מחויבות והשקעה, תוכלו ליצור מרפסת חמד עדכנית, נוחה ונעימה, לכל ימות השנה.

אנשים רבים, בוודאי, מסכימים שההימצאות בסביבה טובלת בירוק משפרת את מצב הרוח, מרגיעה ומשובבת את הנפש.
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מתחדשים במרפסות, וזו הזדמנות נהדרת להביא את הטבע אל פתח הבית במשלוח עציצים (קישור לדף משלוחי עציצים) צבעוני, רענן ומיוחד.
הטבע, כמו שמעניק חיים, גם דורש התייחסות, ולכן מי שמבקש לעצמו מרפסת ירוקה ופורחת עם עציצים צריך להיערך להשקעה במשאבים: זמן וכסף, ובתמורה יזכה בהנאה צרופה!
 

עציצים למרפסת - צמחים למרפסת

עציצים למרפסת – ככה תעשו את זה נכון!

 

מרפסת טרופית היא לא רק פריווילגיה לעשירים, קיבצנו עבורכם כמה טיפים, שיסיעו לכם ליצור את המרפסת הירוקה והפורחת שלכם.

  1. מחויבות - כה מלהיב לבקר במשתלה ולבחור עציצים יפיפים, שיקשטו את המרפסת שלכם, ויהיו חלק חיוני מנוף יומכם, אולם ללא מחויבות מצידכם להשקיה תכופה, בהתאם לעונות השנה, גיזום עלים יבשים, נקיון אבק, וסידור, אין טעם להתחיל עם ההרפתקאה.
    עציצים למרפסת דורשים את המחויבות שלכם לטיפול מסור ואוהב.
  2. בחירת אדניות - צמחי תבלין לא גדלים ביחד באותה אדנית. דרשו מהמוכר, שיסביר לכם, כיצד לסדר את הצמחים באדנית, כך שיתאימו אחד לשני.
  3. צמחים - האם אתם מעוניינים לגדל את העציצים למרפסת, או לרכוש עציצים, שכבר גודלו במשתלה. להחלטה זו יש השלכות מבחינת עלויות כספיות, שכן הצמחים הצעירים זולים יותר.
  4. צמחים עונתיים - שימו לב, שאתם משלבים צמחים הגדלים בעונות שונות, ישנם עציצים, שבעונה נותנים פרי, ומחוץ לעונה מעניקים פרח, למשל תותים, חפשו אותם.
  5. שילובים - שילובים של ריהוט פטיו (מעץ/קש/ אלומניום), טכסטיל כמו כריות, שטיח, וילונות, מפות, אביזרי גינון שונים, בובות, חלוקי נחל, וכמובן ריצוף וחיפוי, אשר מעניקים את תחושת היוקרה.
    אריחי אבן, ציפוי עץ דק, אולי דשא סיטנטטי, או שילוב בינהם.

באתר פרחי עירית תוכלו לקיים משלוחי פרחים לאשדוד  ומשלוחי פרחים לירושלים  כמו כן תוכלו לקיים גם משלוחי פרחים לרחובות  ומשלוחי פרחים לתל אביב 

אז במקום להפוך גם את המרפסת למחסן, הפכו אותה לפינה, שתמיד תרצו לשהות בה ולשוב אליה בשמחה, פינה שמטעינה אתכם באנרגיות ובגאווה על מאמצכם, להזמנות טלפוניות חייגו לפרחי עירית - 3706*.